Counter-Strike 1.6 Download
The CS 1.6 game download is completely FREE
Counter-Strike install contains latest 2021 updates and is protected against malicious server commands
CS is comapatible with the latest PC Windows XP, Windows 7, Windows 8, Windows 10 versions.
CS 1.6 Download

Download Counter-Strike 1.6

Išleidimo data 18, 2013 Failo dydis 200MB 100% Švarus instalas be priedų Galimybė žaisti Half-Life Single/Multiplayer Dvigubas protokolas (48 + 47) Dvigubas protokolas leis zaisti P47 ir P48 serveriuose, veikiantis serverių sąrašas (Find Server), Internet serverių sąrašas, Galimybė pridėti megtamą CS 1.6 serverį (Favorite)m veikianti LAN funkcija, Šis CS 1.6 instalas yra apsaugotas nuo įvairių kenkėjiškų slowhack'ų, tokių kaip:

  • Įvairūs klavėtūros klavišų pakeitimai
  • Auto krovimas į kenkėjiškus serverius
  • Config.cfg(jūsų Counter-Strike nustatymų) redagavimas

Veikiantis HLTV Varikliuko versija (1.1.2.6 build 4554), Galimybė žaisti Internet ir LAN serveriuose. Pašalintos visos reklamos, cs xtcs.

Apie Counter-Strike 1.6

contorl-panel

Counter-Strike - buvo išleistas 1999 m. Birželio mėn. Tai žaidimas kuris pasaulyje turi savo vertę. Counter Strike vienas iš labiausiai prestižintų visų laikų šaudymo žaidimų. Pradėjus žaisti žaidimą jums leidžia pasirinkti ar norite žaisti su robotais, botais, ar su kitais žaidėjais. Pasirinkus prieš ką žaisite ir iėjus į viena iš pasirinktų serverių galėsite pasirinkti komandą, tai gali būti teroristai kurie stengiasi laimėti roundą padėjus bombą, policininkai kurie kovoja su teroristais arba žiurovai kurie stebi šia dvikovą. Visos komandos (išskyrus žiūrovus) turi tikslą, tikslai nustatomi pagal pasirinktą žemėlapį, tačiau turbūt pagrindinis būtų tiesiog nužudyti kuo daugiau priešininkų ir pačiam likti gyvam. Po roundo prasideda kitas roundas, tada visi mire žaidėjai prisikelia ir viskas prasideda per nauja.